Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner MITSUBISHI ELECTRIC MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Red Reverse Cycle Split System Air Conditioner Indoor: MSZ-LN25VG2R-A1 Outdoor: MUZ-LN25VG2-A1 Phone not included. SKU: MSZLN25VG2RKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2181 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi 3.5kW MSZ-AP35VG Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN60VG2BKIT 6.1kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN50VG2RKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Read more