Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Mitsubishi MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Split System Air Conditioner MITSUBISHI ELECTRIC MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Black Reverse Cycle Split System Air Conditioner Indoor : MSZ-LN35VG2B-A1 Outdoor : MUZ-LN35VG2-A1 Phone not included. SKU: MSZLN35VG2BKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2185 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi 3.5kW MSZ-AP35VG Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN60VG2BKIT 6.1kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN35VG2RKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Read more