Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner MITSUBISHI ELECTRIC MSZLN50VGBKIT 5.0kW Black Reverse Cycle Split System Air Conditioner Indoor : MSZ-LN50VG2B-A1 Outdoor: MUZ-LN50VG2-A1 Phone not included. SKU: MSZLN50VG2BKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2187 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi MSZLN60VG2BKIT 6.1kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2BKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi 3.5kW MSZ-AP35VG Split System Air Conditioner Read more