Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN50VG2VKIT 5.0kW Reverse Cycle Split System Mitsubishi MSZLN50VG2VKIT 5.0kW Reverse Cycle Split System MITSUBISHI ELECTRIC MSZLN50VG2VKIT 5.0kW White Reverse Cycle Split System Air Conditioner Indoor: MSZ-LN50VG2V-A1 Outdoor: MUZ-LN50VG2-A1 Phone not included SKU: MSZLN50VG2VKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2191 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN60VG2BKIT 6.1kW Split System Air Conditioner Read more