Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN50VG2RKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Mitsubishi MSZLN50VG2RKIT 5.0kW Split System Air Conditioner MITSUBISHI ELECTRIC MSZLN50VG2RKIT 5.0kW Red Reverse Cycle Split System Air Conditioner Indoor: MSZ-LN50VG2R-A1 Outdoor: MUZ-LN50VG2-A1 Phone not included. SKU: MSZLN50VG2RKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2189 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN35VG2RKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2BKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more