Home / Split System Air Conditioners / Mitsubishi Split Systems / Mitsubishi MSZLN25VG2BKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Mitsubishi MSZLN25VG2BKIT 2.5kW Split System Air Conditioner MSZLN25VG2BKIT Indoor MSZ-LN25VG2B-A1 and outdoor MUZ-LN25VG2-A1 / 2.5 kW cooling – 3.2 kW heating capacity LN Series – Flat Panel Wall Mounted Unit – Black in Colour Phone not included. SKU: MSZLN25VG2BKIT Category: Mitsubishi Split Systems Product ID: 2179 Additional information Additional information Weight 55 kg Related products Mitsubishi MSZLN35VG2BKIT 3.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN25VG2RKIT 2.5kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN50VG2BKIT 5.0kW Split System Air Conditioner Read more Mitsubishi MSZLN60VG2BKIT 6.1kW Split System Air Conditioner Read more