Home / Split System Air Conditioners / Daikin Split Systems / Daikin Super Multi NX 5MXM100RVMA 10.0kW Daikin Super Multi NX 5MXM100RVMA 10.0kW Daikin Reverse Cycle super multi NX (R32) Outdoor Unit Only 5MXM100RVMA 10.0kW Cooling – 11.0kW Heating capacity Max Connectable indoor units: 5 Max Connected Indoor Unit Capacity: 15.6kW SKU: 5MXM100RVMA Category: Daikin Split Systems Product ID: 2338 Additional information Additional information Weight 83 kg Related products DAIKIN Cora FTXV20U 2.0kW Air Conditioner Read more Daikin Lite FTXF46T 4.6kW Split System Read more DAIKIN Cora FTXV95U 9.4 kW Split System Read more DAIKIN Cora FTXV60U 6.0kW Split System Read more