Home / Split System Air Conditioners / Daikin Split Systems / Daikin NX 5MKM100RVMA 10.0kW outdoor unit only Daikin NX 5MKM100RVMA 10.0kW outdoor unit only Daikin Reverse Cycle super multi NX (R32) Outdoor Unit Only 5MKM100RVMA 10.0kW Cooling Max Connectable indoor units: 5 Max Connected Indoor Unit Capacity: 15.6kW SKU: 5MKM100RVMA Category: Daikin Split Systems Product ID: 2332 Additional information Additional information Weight 83 kg Related products DAIKIN RXYMQ4AV4A VRV IV-S Reverse Cycle 11.2kW Read more Daikin Lite FTXF20T 2.0kW Split System Read more DAIKIN Cora FTXV95U 9.4 kW Split System Read more Daikin Lite FTXF46T 4.6kW Split System Read more