Home / Split System Air Conditioners / Daikin Split Systems / DAIKIN CTXM20RVMA 2.0kW reverse cycle DAIKIN CTXM20RVMA 2.0kW reverse cycle DAIKIN CTXM20RVMA 2.0kW Reverse cycle wall mounted Indoor unit Only R32 refrigerant SKU: CTXM20RVMA Categories: Daikin Split Systems, Split System Air Conditioners Product ID: 2314 Additional information Additional information Weight 9 kg Related products Daikin Super Multi NX 4MKM80RVMA 8.0kW Read more Daikin Lite FTXF50T 5.0kW Reverse Cycle Split System Read more DAIKIN Cora FTXV60U 6.0kW Split System Read more Daikin NX 5MKM100RVMA 10.0kW outdoor unit only Read more