Home / Ducted Air Conditioning / Daikin Ducted AC / Daikin FDYAN60A-CV 6.0 kW Inverter Ducted System Daikin FDYAN60A-CV 6.0 kW Inverter Ducted System DAIKIN FDYAN60A-CV 6 kW Inverter Ducted System | BRC230Z4B FDYAN60AV1 | RZA60CV1 | BRC230Z4B SKU: FDYAN60AV1 | RZA60CV1 | BRC230Z4B Categories: Daikin Ducted AC, Ducted Air Conditioning Product ID: 2074 Additional information Additional information Weight 90 kg Related products Daikin FDYAN140A-CY 14kW Ducted System 3 Phase Read more Carrier 42SHDS100 / 38SHDS100 9.7kW Inverter Slim Ducted System Read more Daikin FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase Read more Daikin FDYAN125A-CY 12.5kW Ducted System 3 Phase Read more