Home / Ducted Air Conditioning / Daikin Ducted AC / DAIKIN FDYAN50A-CV 5.0 kW Inverter Ducted System DAIKIN FDYAN50A-CV 5.0 kW Inverter Ducted System 5 kW Cooling – 6 kW Heating Capacity DAIKIN FDYAN50A-CV 5 kW Inverter Ducted System | Back Lit Controller Indoor : FDYAN50AV1 Outdoor: RZA50CV1 Back lit Wall Controller: BRC1E63 Perfect for 3 bedrooms SKU: FDYAN50A-CV Categories: Daikin Ducted AC, Ducted Air Conditioning Product ID: 2078 Additional information Additional information Weight 87 kg Related products Fujitsu ARTG36LHTA 10.5kW Inverter Ducted System Read more Daikin FDYAN125A-CY 12.5kW Ducted System 3 Phase Read more Daikin FBA85B-CCV 8.5kW Inverter Read more Carrier 42SHDS100 / 38SHDS100 9.7kW Inverter Slim Ducted System Read more