Home / Ducted Air Conditioning / Daikin Ducted AC / Daikin FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase View cart “Daikin FBA71B-CCV 7.1kW Inverter Slim-Line (R32)” has been added to your cart. Daikin FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase DAIKIN FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase | BRC230Z4B Indoor : FDYAN125AV1 Outdoor : RZA125CV1 Controller : BRC230Z4B Includes 4 Zone Controller | 240V SKU: FDYAN125AV1 | RZA125CV1 | BRC230Z4B Categories: Daikin Ducted AC, Ducted Air Conditioning Product ID: 2064 Additional information Additional information Weight 140 kg Related products Daikin FDYAN140A-CV 14.0kW Inverter Ducted System 1 Phase Read more Daikin FDYAN71A-CY 7.1kW Inverter Ducted System 3 Phase Read more Daikin FDYAN85A-CY 8.5kW Inverter Ducted System Read more DAIKIN Cora FTXV95U 9.4 kW Split System Read more