Home / Split System Air Conditioners / Daikin Split Systems / Daikin Super Multi NX 4MKM80RVMA 8.0kW Daikin Super Multi NX 4MKM80RVMA 8.0kW Daikin Reverse Cycle super multi NX (R32) Outdoor Unit Only 4MKM80RVMA 8.0kW Cooling Max Connectable indoor units: 4 Max Connected Indoor Unit Capacity: 14.5kW SKU: 4MKM80RVMA Category: Daikin Split Systems Product ID: 2334 Additional information Additional information Weight 61 kg Related products Daikin Lite FTXF71T 7.1kW Reverse Cycle Split System Read more Daikin RXYMQ5AV4A VRV IV-S Reverse Cycle 14.0kW Read more DAIKIN Multi-Lite CTXF20TVMA 2.0kW Indoor Unit Only Read more Daikin NX 5MKM100RVMA 10.0kW outdoor unit only Read more