Home / Ducted Air Conditioning / Daikin Ducted AC / DAIKIN FDYAN50A-CV 5.0 kW Inverter Ducted System View cart “Carrier 42SHDS051 / 38SHDS051 5kW Inverter Slim Ducted System” has been added to your cart. DAIKIN FDYAN50A-CV 5.0 kW Inverter Ducted System 5 kW Cooling – 6 kW Heating Capacity DAIKIN FDYAN50A-CV 5 kW Inverter Ducted System | Back Lit Controller Indoor : FDYAN50AV1 Outdoor: RZA50CV1 Back lit Wall Controller: BRC1E63 Perfect for 3 bedrooms SKU: FDYAN50A-CV Categories: Daikin Ducted AC, Ducted Air Conditioning Product ID: 2078 Additional information Additional information Weight 87 kg Related products Daikin Lite FTXF35T 3.5kW Split System Read more Daikin FDYAN71A-CY 7.1kW Inverter Ducted System Read more Daikin FDYAN85A-CY 8.5kW Inverter Ducted System Read more Daikin FDYAN71A-CV 7.1 kW Inverter Ducted System Read more