Home / Ducted Air Conditioning / Daikin Ducted AC / Daikin FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase Daikin FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase DAIKIN FDYAN125A-CV 12.5kW Inverter Ducted System 1 Phase | BRC230Z4B Indoor : FDYAN125AV1 Outdoor : RZA125CV1 Controller : BRC230Z4B Includes 4 Zone Controller | 240V SKU: FDYAN125AV1 | RZA125CV1 | BRC230Z4B Categories: Daikin Ducted AC, Ducted Air Conditioning Product ID: 2064 Additional information Additional information Weight 140 kg Related products Daikin Lite FTXF35T 3.5kW Split System Read more Daikin FDYAN140A-CY 14kW Ducted System 3 Phase Read more Daikin FDYAN85A-CY 8.5kW Inverter Ducted System Read more Daikin FBA85B-CCY 8.5kW Inverter Read more